f3bdd0_516e8fb2f81440f990290017beada5ef_mv2.webp
 

Dobrý den, jmenuji se Michal Němec a jsem hlavním poradcem společnosti MINEFI. 
 
Se světem financí jsem spjat již od roku 2007, kdy jsem započal své působení v RAIFFEISENBANK, což mi o pár let později umožnilo získat místo v privátním bankovnictví ERSTE PREMIER. Bohaté zkušenosti a rozhodnutí pracovat pro své klienty nikoliv pro banku, vyústilo v mé osamostatnění na konci roku 2016.

Vždy jsem hledal nejlepší řešení pro klienta, protože jsem věděl, že v obchodním vztahu není nic podstatnějšího než vzájemná důvěra. Také díky tomu se dnes starám o několik desítek klientů a spravuji pro ně rodinné i firemní peníze, investice. Hledám pro ně řešení, která nejsou limitována hranicemi konkrétních bankovních domů a jejich omezené nabídky vlastních produktů.
 
S potěšením mohu říci, že od počátku roku 2017 již nepracuji pro banku, ale pro vás, pro své klienty :-)

Mým zaměřením jsou především investice a protože je svět financí mnohem rozsáhlejší, mám kolem sebe tým spolehlivých lidí, kteří Vám pomohou vyřešit vše co je potřeba. Velmi rád se s Vámi potkám osobně v jedné z našich kanceláří.

9J1A2220_edited.png
 
PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Poradenských společností je na trhu nepřeberné množství. Proč si vybrat právě MINEFI? Vycházíme z osobních zkušeností našich klientů, z jejich obav, očekávání, přání a dlouhodobě udržitelné spolupráce. Máme nespornou výhodu, protože každý člen našeho týmu začínal v některé z bank. Jsme velmi dobře proškoleni, vidíme pod povrch a máme nespočet kontaktů, které nám pomáhají vyřešit každou situaci.

- Klient nezůstane nikdy sám, vždy ví, na koho se může obrátit. MINEFI má pevný základ v zastupitelnosti poradců pro případ, že by se stalo něco vážného.

- Klient je u nás ve všech případech také klientem dané instituce, má smluvní dokumentaci na své jméno, vlastní přihlášení a možnost kontrolovat účty 24/7.

- Stavíme na dlouhodobé spolupráci a postupném budování vzájemné důvěry. Vyznáváme otevřenou a upřímnou komunikaci.

- V neposlední řadě musíme říci, že jsme již dostatečně velcí a silní na to, abychom Vám mohli vyjednat významné slevy ze vstupních poplatků, lepší úrokové sazby a spoustu dalších benefitů.