top of page

Očekávání

Stavíte si vlaštovčí hnízdo? Všichni máme v dnešní době nějakého poradce, ať už je to člověk v bance, v pojišťovně, nebo třeba ve stavební spořitelně. Každý z nich chce pro Vás to nejlepší, jsou však limitováni omezenou nabídkou produktů svých zaměstnavatelů a ikdyž by to bylo ideální, nemají možnost mezi sebou vzájemně probrat, co je pro Vás nejvhodnější. Představa, že si dva bankéři z různých bank zavolají a dohodnou se, kdo z nich Vám založí například běžný účet a kdo se bude starat o investice je nereálná.

Vznikají tak situace, kdy máte spletenec složený z nejrůznějších produktů ve stylu "vlaštovčího hnízda". Tyto smlouvy se vzájemně překrývají, plní stejnou funkci, místo aby se doplňovaly. Patrné je to především v oblasti investic. Velmi často jsou klienti překvapeni, když jim hodnota majetku investic klesá ve všech bankách, protože žijí v domění, že mají vše hezky rozděleno a riziko je minimální.

Abychom Vás od těchto starostí ochránili, vstupujeme jako privátní poradce mezi Vás a všechny finanční instituce, včetně těch poradenských. Filtrujeme a vybíráme produkty tak, aby ve Vašem portfoliu dávaly smysl a pracovaly s maximálním užitkem.

Jak to probíhá?

01

První setkání

Ať už se společně potkáme v našich kancelářích, u Vás ve firmě nebo doma, půjde především o seznámení. Řeknete nám o svých zkušenostech, aktuální situaci a očekáváních. Domluvíme se společně, jestli nám bude vzájemná spolupráce dávat smysl.

 

Můžete si pro nás připravit konkrétní zadání, nebo jen žádost o zhodnocení a případné návrhy ke stávájícím produktům ve Vašem portfoliu.

02

Ladění formy

Dostanete od nás analýzu stávající situace a konkrétní návrhy. Ukážeme Vám, kde jsou silné a slabé stránky Vašich produktů. Vše vysvětlíme srozumitelně, abyste se mohli rozhodnout.

 

Pomůžeme Vám otevřít investiční účty u největších investičních společností na světě.  Připravíme první investiční pokyny, které společně projdeme a po Vašem schválení dojde k nákupu prvních investic.

03

Spolupráce

V rámci naší spolupráce budeme dbát na to, abyste byli pravidelně informováni o aktuálním stavu a vývoji Vašeho portfolia. Obvykle se potkáváme s klienty jednou za 3 měsíce.

 

E-mailem pak průběžně informujeme o zajímavých investičních příležitostech a také o těch, které nedoporučujeme. Aktivně voláme, pokud je potřeba provést nějaké změny. Můžete se spolehnout, že pracujeme pro Vás.

Domluvte si termín první schůzky

Spolupráce

Co od nás můžete očekávat a jak probíhají první kroky v kontaktu s námi?

bottom of page