top of page

O Minefi

Vime, že vybudovat bohatství vyžaduje nejen tvrdou dřinu, ale také spoustu času, disciplíny a správných rozhodnutí. Jsme tým profesionálů, který Vás s nadšením inspiruje k tomu, abyste svých cílů dosáhli - ve všech aspektech života. Bez ohledu na to, kde se na své cestě nacházíte. Rádi poskytneme své vzdělání, informace a vedení, aby byla právě ta Vaše cesta plná radosti a úspěchu.

Vedení společnosti

Společnost Minefi založil Michal Němec, privátní poradce s více než 15ti lety zkušeností v oboru bankovnictví a správy majetku. Uvědomil si, že oblast finančního poradenství je stále příliš složitá. Některé služby, které jsou v tomto odvětví obvykle považovány za samozřejmost, nejsou poskytovány na takové úrovni, jak by měly být. Vytvořil společnost Minefi, aby tento problém řešila.

Michal Němec

Zakladatel společnosti

Během své kariéry Michal Němec formoval poskytování zákaznických služeb pro bonitní klienty a zlepšoval jejich zkušenost s osobním přístupem plně certifikovaného privátního poradce. 

Martina Geroltová

Privátní poradkyně

Zkušený privátní bankéř s prokazatelnou pracovní historií v bankovním sektoru. Odbornost v bankovnictví, privátní správě majetku a ve financování.

Proč MINEFI

Bankovní zkušenosti

Největší přidanou hodnotou je naše dlouholetá praxe v privátním bankovnictví velkých bank. Víme, co potřebujete a dodáme to v té nejvyšší možné kvalitě.

Poplatková struktura

Jsme dostatečně velcí na to, abychom Vám zajistili ty nejlepší možné podmínky. U nás nenajdete nesmyslné vstupní částky za nepotřebné produkty, ani poplatky za péči.

Komplexní služby

Součástí týmu jsou také specialisté. Naši zkušení kolegové poradí nejen s hypotékou, ale také s pojištěním auta, nemovitosti a dalších nezbytných náležitostí.

Právní poradenství

Pomůžeme Vám v případě sporů s pojišťovnami. Například v situaci, kdy Vám pojišťovna odmítá uznat pojistné plnění z uzavřené smlouvy.

Transparentnost jednání

Pracujeme výhradně pod dohledem České národní banky. Nejsme součástí MLM finanční struktury a vždy vybíráme to nejvhodnější řešení individuálně pro Vás.

Komunita

Jsme součástí komunity poradců v rámci asociace AFPČR, spolupracujeme s Expat centrem v Ostravě a také s MSIC Ostrava.

Reference

Nikdy nebudeme mít stovky klientů, protože cílíme na kvalitu a dlouhodobou spolupráci. Diskrétnost je u nás na prvním místě a velmi rádi Vás spojíme s klienty, kteří dali svůj souhlas a podělí se o svou zkušenost.

2007

Naše první setkání s bankovním sektorem započalo v Raiffeisenbank. Obsluha klientů především v oblasti investic, finančního plánování, ale také ve správě osobních financí prohlubovala zájem o tyto služby. Díky tomu jsme se mohli v roce 2011 stát součástí nové služby pro prémiové klienty v České spořitelně.

2016

Tento rok byl zlomový, neboť jsme vystoupili z komfortní zóny zaměstnanců a navázali jsme spolupráci s poradenskou společností Fincentrum, a.s. Významně se rozšířil okruh produktových řešení, která jsme mohli svým klientům předkládat, nicméně ani toto nebylo zcela podle představ bývalých bankéřů a tak se zrodil plán, jak zkombinovat to nejlepší z obou světů.

2011

Být u zrodu služby Erste Premier v České spořitelně a pomáhat s jejím rozvojem, znamenalo velmi cennou zkušenost. Někteří z kolegů, se kterými nyní Minefi spolupracuje, podnikli právě zde první krůčky k vytvoření něčeho, co pozvedá úroveň finančního poradenství na tu správnou službu. 

2020

Vznik společnosti Minefi. Vytvoření jedinečného uskupení specialistů se zaměřením na jednotlivá odvětví finančního sektoru. Unikátní služba, která kombinuje úroveň privátního bankovnictví s nezávislostí a neomezenou nabídkou produktů finančního poradenství.

Historie

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme poskytnout bezkonkurenční investiční poradenství, založené na důkazech.

bottom of page